Ballina Showbiz Nora ‘ҫmendi’ të pranishmit në ditëlindjen e Erës, kaq seksi u duk...

Nora ‘ҫmendi’ të pranishmit në ditëlindjen e Erës, kaq seksi u duk ajo

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ka qenë ditëlindja e Erës, ku Nora u shfaq me një fustan i cili e bëri të dukej shumë seksi./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----