Ballina Showbiz Njomza vishet në fustan ngjyra-ngjyra, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

Njomza vishet në fustan ngjyra-ngjyra, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njomza Martinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është vajza e Shyhrete Behlulit dhe si e tillë u bë tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Njomza është shumë akive në rrjete sociale e sidomos në Instagran.ku ka pas vetes me mijëra ndjekës.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil dhe gjithë vëmendjen morën format e saj vetëm pak pasi lindi djalin./ORAinfo/

---- ---- ----
-----