Ballina Showbiz Njomza ia zgjati flokët edhe Leartës, po duket si të ishte motër...

Njomza ia zgjati flokët edhe Leartës, po duket si të ishte motër me Engjin

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një pamje në të cilën shihet se Njomza ia ka zgjatur flokët edhe asaj.

Learta me këtë pamje po duket si të ishte motër me Engjin./ORAinfo/

---- ----
-----