Ballina Showbiz Njomza i bëri Leartës frizurën më të bukur tani, do të ‘shkëlqejë’...

Njomza i bëri Leartës frizurën më të bukur tani, do të ‘shkëlqejë’ sonte

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi është një person tejet i pëlqyer në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se kunata e saj i ka bërë një frizurë shumë të bukur.

Duket se Learta do të ‘shkëlqejë’ sonte me këtë pamje./ORAinfo/

---- ----
-----