Ballina Showbiz Njomza e grimon vajzën si nuse, shikoni si po duket mbesa e...

Njomza e grimon vajzën si nuse, shikoni si po duket mbesa e Shyhretes

149
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Conte e pret ditën e fundit, po e transferon yllin nga Chelsea

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se e ka grimuar vajzën e saj, e Elira po duket si të ishtë nuse./ORAinfo/

Conte e pret ditën e fundit, po e transferon yllin nga Chelsea

---- ----
----
----- ----
-----