Ballina Showbiz Njomza dhe Shkurta në pushime bashkë, por ka diçka që mori gjithë...

Njomza dhe Shkurta në pushime bashkë, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë shumë e njohur si grimere shumë e zonja në punën e saj, përcjell ORAinfo.

Njomza është tejet aktive sidomos në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Dhe së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në pushime bashkë me këngëtaren e mirënjohur Shkurte Gashi dhe janë pamjet e tyre ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----