Ballina Lajme nacionale Njolla gjaku në trotuar, i plagosuri në barrelë: Pamje nga sherri i...

Njolla gjaku në trotuar, i plagosuri në barrelë: Pamje nga sherri i të rinjve në Tiranë

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Abcnews.al ka siguruar pamje ka vendi ku janë konfliktuar dy të rinjtë në Tiranë. Siç shihet edhe nga pamjet, në vendngjarje ndodhet ambulanca ndërsa i lënduari është hipur në barrelë.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Bajram Curri” ndërsa në trotuar mund të shihen njolla gjaku, disa monedha dhe një çakmak. Sherri i dhunshëm mes ” 21-vjeçarit me iniciale H. H. dhe nëj 23-vjeçari nisi mbrëmjen e së mërkurës ndërsa për pasojë ka mbetur i lënduar ky i fundit.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan në përshkallëzimin e situatës mes dy të rinjve. sb/abcnews.al/

The post Njolla gjaku në trotuar, i plagosuri në barrelë: Pamje nga sherri i të rinjve në Tiranë appeared first on Abc News.

---- ----
-----