Ballina Lajme nacionale Njoftim I rëndësishëm nga Komuna për kiosqet në Prishtinë

Njoftim I rëndësishëm nga Komuna për kiosqet në Prishtinë

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Komuna e Prishtinës ka një lajm për kiosqet.

Komuna e Prishtinës ka njoftuar për dhënien e pronës së paluajtshme të komunës për shfrytëzim.

Komuna ka paralajmruar se kiosqet në Prishtinë do të marrin pamje të re, dhe do të jenë në tri madhësi të ndryshme.

Ato do të vendosen në 36 lokacione të ndryshme të kryeqytetit.

Shpallja do të jetë e hapur deri më 16 korrik.

---- ---- ----
-----