Ballina Lajme Bota/Rajoni Njihuni me nënë e bijë që po çmendin klubet, ja si i...

Njihuni me nënë e bijë që po çmendin klubet, ja si i ngatërrojnë njerëzit (FOTOT)

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një nënë që shkon rregullisht klubeve me vajzën e saj pavarësisht nga një hendek moshë pothuajse 20-vjeçare, po komentohet shumë së fundmi.

Gemma Clarkson, 41, dhe Cherie, 22 vjeç, nga Swansea, West Glamorgan, Uellsi i Jugut, kalojnë pothuajse gjithë kohën e tyre ku miqtë e tjerë i kanë marrë ato për motra.

“Ende mbaj mend që shkuam në lokalin tonë për pijen tonë të parë së bashku kur Cherie u mbush 18 vjeç. Tani, ne jemi jashtë shumicën e fundjavave,” tha Gemma.

---- ---- ----
-----