Ballina Lajme Bota/Rajoni Njihuni me gruan e arabit më të bukur në botë (FOTO)

Njihuni me gruan e arabit më të bukur në botë (FOTO)

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Omar Borkan Al Gala konsiderohet si një prej meshkujve më të bukur në Dubai. Ai është fotograf, model dhe poet i njohur në gjithë botën.

Ai u bë i njohur kur e përzunë nga Arabia Saudite, sepse është konsideruar që është shumë i bukur, duke qenë rrezik për shumë femra tradicionale.

----

Mirëpo, kjo gjë e bëri Omarin e ka bërë personin më të popullarizuarndaj shumë marka të njohura e kanë përzgjedhur si model.

Kohët e fundit adhuruesit mendojnë se bashkëshortja e tij është jo aq e bukur për të qenë e martuar me një mashkull si Omari.

----- ----