Ballina Sport Njihuni me gazetaren që ka çoroditur futbollistët, ja çfarë ndodh në stadium...

Njihuni me gazetaren që ka çoroditur futbollistët, ja çfarë ndodh në stadium (FOTOT)

138
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Emma Jones është një tifozë e zjarrtë e Leeds United, gjithashtu një nga prezantueset më të suksesshme të televizionin të klubit anglez. Përtej njohurive që ka për futbollit, Emma tërheq vëmendjen me fizikun e saj, pasi bie në sy për përmasat mbi normalen.

Bukuroshja është shndërruar në imazh të klubit anglez dhe njëkohësisht në burim frymëzimi për futbollistët e Leeds-it, me prezencën e saj para, gajtë dhe pas ndeshjeve të skuadrës.

Por biondja simpatike Emma u ka dhënë fansave mjaft arsye për të bërë tifo me prezencat e saj në televizionin e klubit në LUTV. Ajo tregon se kurrë nuk ka parë futboll para se të pranonte këtë punë.Duke folur për revistën Ourtoën, Emma tha: “Asnjëherë nuk kam qenë fanse e futbollit”. Shihni FOTOT.

 

---- ---- ----
-----