Ballina Showbiz Njihuni me anëtarët e jurisë së “Këngës Magjike 2019” (FOTO)

Njihuni me anëtarët e jurisë së “Këngës Magjike 2019” (FOTO)

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

----

Ditën e sotme faqja zyrtare e “Këngës Magjike” në Instagram ka zbuluar anëtarët e jurisë së këtij edicioni. Enkel Demi, Arben Skenderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi, Dj Missrose dhe Dj Stone do të jenë në mesin e emrave të njohur të artistëve që stafi i festivalit ka përzgjedhur.

Formula e votimit të “Këngës Magjike” ka ndryshuar dhe tanimë do të merret për bazë edhe votimi i jurisë bashkë me atë të publikut.

Gara është ndarë në dy hapësira që iu dedikohen artistëve të rinj dhe artistëve të mëdhenj që do të marrin pjesë në festival.

The post Njihuni me anëtarët e jurisë së “Këngës Magjike 2019” (FOTO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

----- ----