Ballina Showbiz Njhuni me Frashërin, vëllaun e Ramushit dhe nusen e tij bukuroshe

Njhuni me Frashërin, vëllaun e Ramushit dhe nusen e tij bukuroshe

158
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njihuni me Frashërn, vëllaun e Ramushit.

Frashër Haradinaj është vëllai i Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Frashëri është më i tërhequr dhe ende i pa inkuadruar drejtpërdrejtë në politikë, ndryshe nga dy vëllezërit më të mëdhenj ai thjesht njihet vetëm si vëllai i kryeministrit në largim e jo për ndonjë aktivitet politik.

Nuk e keni parë në emisione televizive, por ky është Frashëri, vëllau i Ramushit dhe Daut Haradinajt.

Sa i përket jetës private, ai është i martuar me Vesën me të cilën ka një bashkëshortësi të lumtur bashkë me tre fëmijët e tij.

Për më shumë shikoni fotot në vazhdim dhe njihuni me Frashër Haradinajn dhe familjen e mrekullueshme të tij.

---- ----
----
----- ----
-----