Ballina LifeBizare Njëri me i fortë i Kosovës thyen një rekord të ri

Njëri me i fortë i Kosovës thyen një rekord të ri

126
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është njeriu me i fortë në Kosovë.

Është fjala për Bujar Mulin, i cili ka thyer edhe një rekord të tij personal.

Atij nuk ka mundur t’i bëjë asgjë vetura për të cilës ishte i lidhur dhe përpiqej ta tërhiqte.

Muli ka qëndruar stoik deri në fund duke ia siguruar kështu vetes një rekord të ri.

Shikoni videon e përgatitur nga Klan Kosova:

---- ----
----
----- ----
-----