Ballina LifeBizare Njerëzit që ndoshta ishin shumë të uritur, filluan të shohin ushqime kudo

Njerëzit që ndoshta ishin shumë të uritur, filluan të shohin ushqime kudo

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Me siguri keni pasur momente kur keni qenë aq të uritur saqë keni filluar të mendoni për ushqimin dhe ta shihni atë kudo.

Pavarësisht nëse është një shkëmb që duket si një fetë pice ose një patate e shijshme, ngjashmëria e disa gjërave me ushqimet është thjesht e çuditshme.

Më poshtë ju sjellim disa imazhe, të publikuara nga Bright Side, të cilat njerëzit i kanë ndarë me të tjerët./21Media

“Këtë shkëmb e gjeta gjatë ecjes që duket si një fetë pica”

Kjo pjesë e shkëmbit e bën atë të duket sikur ka proshutë të ngulitur në këtë tryezë.

Portokaj apo breshka?

Ky metal i ndryshkur duket sikur është gati të duket sikur disa ushqime.

Pjesa e brendshme e këtij topi tenisi duket sikur është bërë me çokollatë.

“Dikush la një omëletë vetëm të shtrirë në pyll.”

The post Njerëzit që ndoshta ishin shumë të uritur, filluan të shohin ushqime kudo appeared first on RTV21.

---- ----
-----