Ballina LifeBizare Njerëz të famshëm, por me partnerë jo dhe aq simpatikë (FOTO)

Njerëz të famshëm, por me partnerë jo dhe aq simpatikë (FOTO)

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse janë njerëz të famshëm, kjo nuk do të thotë se kanë një jetë të qëndrueshme. Përkundrazi, edhe partneret i ndërrojnë aq shpesh, duke mos qenë simpatikë njëri apo tjetri.

Në fakt për pjesën dërrmuese të VIP-ve, kjo është e vërtetë, por ka edhe nga ata që bëjnë një jetë të rregullt dhe përkrah kanë vendosur që të mos kenë një partner të bukur, por të ëmbël dhe talentuar. Ne do u njohim me listën e të famshmëve që nuk kanë zgjedhur bukurinë por shpirtin.

---- ----
----
----- ----
-----