Ballina Showbiz Njëra më ‘kukull’ se tjetra, kështu janë zbukurar Learta e Neca për...

Njëra më ‘kukull’ se tjetra, kështu janë zbukurar Learta e Neca për dasmë

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë elegante, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo së bashku me nënën dhe kunatën janë bërë gati për të shkuar në dasmë.

E me fustanet më të bukura, Learta e Neca lanë të gjithë gojëhapur me pamjen./ORAinfo/

---- ----
-----