Ballina Lajme Bota/Rajoni Njëra më e mirë se tjetra/ Ivanka Trump nxjerr fotot e rralla...

Njëra më e mirë se tjetra/ Ivanka Trump nxjerr fotot e rralla me nënën e saj

120
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ivanka Trump I ka bërë një dedikim prekës nënës së saj në Instagram, duke publikuar foto bashkë me të.

“Gëzuar Ditën e Nënës për të gjitha super-gratë, sidomos atyre që mund të mos jenë në gjendje të marrin një përqafim të ngrohtë nga fëmijët e tyre sot”, shkruan Ivanka, e cila vetë është nënë e 3 fëmijëve.

----

Më tej 38-vjeçarja shtoi: “Faleminderit që më dhe jetën dhe me dhurove dashuri. Mirënjohje dhe puthje virtuale për ty sot dhe gjithmonë”.

----- ----