Ballina Showbiz Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 4 motrat bukuroshe të...

Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 4 motrat bukuroshe të Arbenitës

254
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër modelet me të bukura shqiptare.

Ajo tërhoqi vëmendjen me lidhjen e saj romantike me reperin Fero, por arsyeja më e madhe se përse Arbenita Ismajli njihet sot nga të gjithë, lidhet me bukurinë e saj.

Modelja tërheqëse ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve me tiparet e saj zeshkane, që e bëjnë të duket si një meksikane.

E për të na thënë se bukurinë e ka në gen, Arbenita ka publikuar një foto në Instagram, ku na prezanton 4 motrat e saj YLL.

“Kam 4 motra”, shkruan modelja në Instagram ku ka publikuar një foto nga festa e ditëlindjes së vëllait të saj.

Po, po. Arbenita ka dhe një vëlla dhe familjes së madhe dje iu bashkua edhe dhëndri Fero, i cili u bëri një xhiro me makinë luksoze motrave dhe vëllait të Arbenitës.

---- ----
----
-----
-----