Ballina Showbiz Njëra më e bukur se tjetra! Arilena Ara ndan foton e veçantë...

Njëra më e bukur se tjetra! Arilena Ara ndan foton e veçantë me motrat dhe i vënë flakën rrjetit

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arilena Ara i ka vënë ‘flakën’ rrjetit. Si rrallëherë, këngëtarja ka ndarë një foto me motrat e saj dhe duket se elegancën e paskan në gen. Tre vajzat kanë pozuar mbi një jaht dhe menjëherë në pah bien format e tyre.

Duke qenë se Arilena tregohet mjaft e rezervuar për jetën private, kjo foto ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Kujtojmë se një nga marrëdhëniet për të cilat Arilena ka folur më shumë ka qenë ajo me babain e saj të ndjerë, i cili ka qenë mbështetja e saj më e madhe dhe fansi i saj më i zjarrtë.

FOTO:

The post Njëra më e bukur se tjetra! Arilena Ara ndan foton e veçantë me motrat dhe i vënë flakën rrjetit appeared first on Lajme.al.

---- ----
----
-----
-----