Ballina Showbiz Një zonjë si Ariana, shfaqet plot stil nga shtëpia e saj në...

Një zonjë si Ariana, shfaqet plot stil nga shtëpia e saj në Brezovicë

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Barcelona po e transferon yllin e Liverpool

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

----

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, sot Ariana ka postuar një foto nga shtëpia e saj në Brezovicë.

E veshja e saj plot stil është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Barcelona po e transferon yllin e Liverpool

----- ----