Ballina Showbiz Një zonjë e rëndë si Violeta, shkon në emision e veshur si...

Një zonjë e rëndë si Violeta, shkon në emision e veshur si ‘çikë’ e re

15
SHPËRNDAJE

Violetë Kukaj është këngëtarja që për shumë vite nuk i mungoi skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani më pak aktive në skenën muzikore shqiptare mirëpo, së fundi ajo ka paralajmëruar një kthim, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo ka qenë prezentë ne një intervistë në Shqipëri.

Dhe padyshim është veshja e saj ajo që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

-----