Ballina Showbiz Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të...

Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të Getit

117
SHPËRNDAJE

Vedat Muriqi debuton me fitore në Ligën e Kampionëve

Çifti i mirënjohur shqiptar, Marina Vjollca dhe Getuar Selimi po vazhojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata kanë dy vite martesë dhe që nga atëherë shfaqen gjithmonë të lumtur pranë njëri-tjetrit, përcjell ORAinfo.

Vedat Muriqi debuton me fitore në Ligën e Kampionëve

Që të dy nuk mungojnë as me postime në rrjete sociale.

Sot Marina ka postuar një video ku shihet nëna e saj duke përgatitur ëmbëlsirë për hatër të Getit.

Duket se Geti i ka punët mirë me vjehrrën./ORAinfo/

Më poshtë mund ta shikoni videon:

-----