Ballina Showbiz Një vajzë shumë e ëmbël, kështu dukej Adelina si dy vjeçare

Një vajzë shumë e ëmbël, kështu dukej Adelina si dy vjeçare

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Adelina Berisha, karrierën në skenë e kishte filluar që në festivalet e muzikës së pasluftës në Kosovë kur ishte shumë e re.

Atë ajo e ka vazhduar konstant edhe tani dhe njihet për këngët e saj konstante që sjell në skenën tonë.

Në disa foto që siguruar GazetaExpress, shihet Këngëtarja vetëm dy vjeçare ku që në atë kohë tregon talentin e saj për muzikë.

---- ---- ----
-----