Ballina Lajme nacionale Një vajzë nga Istogu është zhdukur, nëna e saj bën këtë veprim

Një vajzë nga Istogu është zhdukur, nëna e saj bën këtë veprim

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rastet e zhdukjeve janë bërë mjaftë të shpeshta në vendin tonë.

Një grua ka raportuar në policinë e Istogut se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj

Rasti ka ndodhur të premten e 13 shtatorit në fshatin Veriç të Istogut, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj. Është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë relevante të policisë”, theksohet në raport.

---- ----
----
----- ----
-----