Ballina Showbiz Një vajzë e re dhe tejet tërheqëse, Fatma një super-femër në realitet

Një vajzë e re dhe tejet tërheqëse, Fatma një super-femër në realitet

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po vazdon të jetë një ndër më të popullarizuarit në Turqi dhe jo vetëm.

Sukses të madh po arrin të ketë edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Një personazh shumë i rëndësishëm është edhe Fatma.

Edhe pse në serial ajo është një grua në moshë, në realitet ajo është një femër tejet tërheqëse./ORAinfo/.

---- ----
-----