Ballina LifeBizare Një tmerr i vërtetë/ Si do të ishin VIP-at nëse do plakeshin...

Një tmerr i vërtetë/ Si do të ishin VIP-at nëse do plakeshin normalisht (Foto)

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse vitet kalojnë, yjet e ekranit vijojnë të mbeten të freskëta dhe të reja. Jennifer Lopez dhe Victoria Beckham janë dy nga shembujt e femrave që duket sikur rinohen në vend që t’u shtohen rrudhat.

Kush është sekreti i tyre? Sigurisht që kanë gjene të mira, por kanë gjithashtu edhe para e kohë për trajtimet më të mira të bukurisë që ofrohen në planet.

Sipas një kirurgu kozmetik, Dr. Julian de Silva, këto femra do të dukeshin shumë më ndryshe nëse nuk do të ishin të famshme.

Duke përdorur një program që e quan “Face Future”, kirurgu shton shenjat e plakjes që normalisht JLo duhet t’i kishte në moshën 50-vjeçare.

---- ----
----
----- ----
-----