Ballina Lajme nacionale Një tifozë anglez ka humbur në Prishtinë, Policia po e kërkon

Një tifozë anglez ka humbur në Prishtinë, Policia po e kërkon

17
SHPËRNDAJE

Një anglez pas përfundimit të ndeshjes ka humbur në Prishtinë.

Burime të Reporterit mësojnë se po dyshohet që ai është dehur diku dhe është ndarë nga grupi.

Policia me të marrë informatën ka dalë për ta kërkuar.

Reporteri.net ka tentuar të marrë një përgjigje për rastin në fjalë por nuk kanë kthyer përgjigje.

Lidhur me këtë rast do t’iu mbajmë të informuar.