Ballina LifeBizare Një talent i humbur kot/Vogëlushi lë topin, vrapon pas vajzave (VIDEO)

Një talent i humbur kot/Vogëlushi lë topin, vrapon pas vajzave (VIDEO)

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky është momenti i këndshëm kur një 1-vjeçar në Çikago e humb vëmendjen nga aftësitë e tij atletike pasi shpërqendrohet nga dy vajza që vrapojnë pranë tij.

Videoja e këndshme e postuar nga babai i vogëlushit tregon se si ai po e shkrinte talentin në futboll, por…kjo zgjati deri në momentin që pranë tij kalojnë dy vajza. Vogëlushi e lë topin dhe vrapon pas tyre./Marrë nga Daily Mail

Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----