Ballina LifeBizare Një super vilë 50 milionë euro do i shtohet perandorisë së Beckham...

Një super vilë 50 milionë euro do i shtohet perandorisë së Beckham (FOTO)

19
SHPËRNDAJE

Çifti Beckham duket se shumë shpejt do të blejë një super vilë në Miami.

David dhe Victoria Beckham janë parë duke vizituar një super ndërtesë në Miami dhe menjëherë po flitet se ata po shikojnë të blejnë një nga apartamentet e ndërtesës së sapo ndërtuar, “One Thousand Museum”.

Ndërtesa e jashtëzakonshme, e projektuar nga arkitektja Zaha Hadid, ka një pishinë në krye të saj, spa, sallon flokësh, bar dhe një palestër.

-----