Ballina Showbiz Një super-femër si Lola, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë

Një super-femër si Lola, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----