Ballina Showbiz Një shtatzëni e dytë? Flet për herë të parë Learta

Një shtatzëni e dytë? Flet për herë të parë Learta

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Learta po rezulton shumë e suksesshme edhe në profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Dhe sot, Learta ka hapur një pyetësor në Instastory dhe në pyetjen se a do të ketë një shtatzëni të dytë, ajo është përgjigjur se është në planet e tyre ta bëjnë me vëlla apo motër Matinin./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----