Ballina Showbiz Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni çka bën për vajzën e Sarës...

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni çka bën për vajzën e Sarës dhe Ledrit

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Dhuratën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet duke i kënduar vajzës së sapolindur të Sarës dhe Ledrit./ORAinfo/

Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë

Postimi Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni çka bën për vajzën e Sarës dhe Ledrit u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----