Ballina Lajme nacionale Një pushues në Ulqin gati humbi jetën nga uji, publikohen pamje nga...

Një pushues në Ulqin gati humbi jetën nga uji, publikohen pamje nga vendi i ngjarjes

418
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Uji gati ia ka marrë jetën një pushues në Ulqin, dërgohet në emergjencë.

Në plazhin e vogël të Ulqinit një pushues ishte afër të humbte jetën në ujë.

Rojet e plazhit e kanë nxjerrë nga uji atë pavetëdije.

Indeksonline merr vesh që pushuesit i është dhënë ndihma e parë në plazh pas nxjerrjes nga uji dhe është nisur menjëherë për spital.

Nuk dihet se cila është gjendja e pushuesit.

---- ---- ----
-----