Ballina Lajme nacionale Një plumb në kraharor e dy në kokë, dalin pamjet e ekzekutimit...

Një plumb në kraharor e dy në kokë, dalin pamjet e ekzekutimit të ish-boksierit grek

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kamerat e sigurisë në zonë kanë filmuar momentin e ekzekutimit të ish-boksierit 58-vjeçar në Greqi. Pamjet, e publikuara nga Mega Tv tregojnë momentin kur 58-vjeçari rrëzohet i vdekur pasi ekzekutuesit qëlluan drejt tij në Metamorfosi, sipas raportimeve.

Vrasja ndodhi pak pas orës 22.30 kur ish-boksieri sapo kishte arritur para një dyqani dhe po zbriste nga motori. Me pas, nga krahu i kundërt u afrua një motor tjetër. Pasagjeri nxori një armë dhe e qëlloi të paktën tre herë, një herë në kraharor dhe dy herë në kokë.Çështjen në fjalë është duke e hetuar Departamentit i Vrasjeve në shtetin fqinj ndërsa mendohet se ekzekutimi i 58-vjeçarit është bërë për larje hesapesh për çështje të krimit të “nëndheshëm.” sb/abcnews.al/

The post Një plumb në kraharor e dy në kokë, dalin pamjet e ekzekutimit të ish-boksierit grek appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----