Ballina Lajme nacionale Një person u lëndua duke punuar në shtyllë elektrike

Një person u lëndua duke punuar në shtyllë elektrike

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Policia sot informoi se të shtunën në fshatin Atmagje në Prizren u lëndua një person, i cili ishte duke punuar në një shtyllë elektrike.

“Viktima mashkull kosovar,deri sa ka qenë duke punuar në një shtyllë elektrike, ka rënë në një kontakt me elektricitetin dhe është lënduar. Në vendin e ngjarjes ka dalë emergjenca dhe i ka dhënë ndihmë mjekësore e më pas e ka transportuar në spitalin rajonal.”, bëri të ditur policia.

Sipas mjekëve, viktima ka lëndime të lehta dhe pas tretmanit lirohet për në shtëpi./21Media

The post Një person u lëndua duke punuar në shtyllë elektrike appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----