Ballina Showbiz Një nuse si Qëndresa, shikoni çka bën për vëllain e Labit

Një nuse si Qëndresa, shikoni çka bën për vëllain e Labit

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Osmani është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit, përcjell ORAinfo.

Qëndresa është tani shumë e përfolur për paraqitjet e saj plot stil dhe elegante.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me vëllain e Labit e për të cilin shkruan fjal të mëdha.

Sa nuse e dashur që është Qëndresa./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----