Ballina Showbiz Një nuse si Qëndresa, kështu e uron nipin e Labit për ditëlindje

Një nuse si Qëndresa, kështu e uron nipin e Labit për ditëlindje

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Juventus hedh në shitje yllin e madh

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron nipin e Labit për ditëlindje.

Duket se Qëndresa është një nuse tejet e dashur./ORAinfo/

Juventus hedh në shitje yllin e madh

---- ----
----
-----
-----