Ballina Showbiz Një nuse si Njomza, publikon foton më të veçantë të vjehrrit

Një nuse si Njomza, publikon foton më të veçantë të vjehrrit

167
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njomza publikon foton më të veçantë të vjehrrit dhe djalit të saj.

Familja e Shyhrete Behluli çdo ditë e më shumë po shquhen për arritjë të mëdha.

Kësaj here është fjala për vajzën e madhe të saj, Njomza Martinaj është e njohur për duart e arta që ka.

Për profesionin që ka e adhurojnë shumica e femrave, duke I ndryshuar krejtësisht në pamje, shkruan “Kosovarja”.

Përveç angazhimeve të mëdha që ka, ajo kujdesin për familjen nuk e lë anash asnjëherë.

Shpesh për ndjekësit, Njomza ndan momente lumturie.

Sot në Insta storyn e saj ajo ka publikuar një imazh të vjehrrit të saj së bashku me djalin e hasretit, që të dy kanë emrit e njejtë.

Këtë ndjesi ajo ia ofroi familjes së saj, e cila djalin e vetëm e ka emëruar si vjehrri i saj.

Kënaqësi dhe gëzim i dyfishtë për familjen Martinaj.

---- ----
-----