Ballina Showbiz Një nuse si Gresa, shikoni si është zbukuruar për Bajram

Një nuse si Gresa, shikoni si është zbukuruar për Bajram

195
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para pak më shumë se një muaj, këngëtarja e mirënjohur Gresa Behluli i dha fund beqarisë.

Si kanagjegji ashtu edhe dasma e saj madhështore bënë shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

----

Gresa është shumë e pranishme në rrjete sociale edhe pas martesës.

Sot, për Bajram ajo është rregulluar kaq bukur dhe me foton më të bukur uron të gjithë festën./ORAinfo/

----- ----