Ballina Showbiz Një nuse si Gresa, shikoni si është zbukuruar për Bajram

Një nuse si Gresa, shikoni si është zbukuruar për Bajram

192
SHPËRNDAJE

Para pak më shumë se një muaj, këngëtarja e mirënjohur Gresa Behluli i dha fund beqarisë.

Si kanagjegji ashtu edhe dasma e saj madhështore bënë shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Gresa është shumë e pranishme në rrjete sociale edhe pas martesës.

Sot, për Bajram ajo është rregulluar kaq bukur dhe me foton më të bukur uron të gjithë festën./ORAinfo/

-----