Ballina Showbiz Një nuse si Afrona, kaq e bukur është bërë për festën e...

Një nuse si Afrona, kaq e bukur është bërë për festën e beqarisë

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Këto ditë ajo po qëndron në Greqi ku edhe ka mbledhur shoqet për të shijuar festën e beqarisë.

E në fotot që i ka publikuar ajo shihet se është bërë nusja më e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----