Ballina Showbiz Një nuse e zonja si Elita, kështu shërben çaj për mysafiret e...

Një nuse e zonja si Elita, kështu shërben çaj për mysafiret e vjehrrës

54
SHPËRNDAJE

Elita Rudi vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Moderatorja e njohur, përveç për karrierën e saj, është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Elita tani është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe pas lindjes së djalit të tyre, ajo po i përkushtohet vetëm familjes.

Ajo na ka treguar se di të jetë edhe një nuse e zonja, ku në një foto që e ka publikuar vjehrra e saj, shihet se Elita ka shërbyer çaj për mysafiret e nënës së Gjikos./ORAinfo/