Ballina Showbiz Një nuse e ‘llastuar’ si Egzona, shikoni gjestet që ka bërë

Një nuse e ‘llastuar’ si Egzona, shikoni gjestet që ka bërë

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një foto me efekte të Snapit, ku po duket si vajzë e llastuar./ORAinfo/

---- ---- ----
-----