Ballina Showbiz Një nënë si Kaltrina, kaq bukur i ka veshur sot dy vajzat...

Një nënë si Kaltrina, kaq bukur i ka veshur sot dy vajzat e saj

41
SHPËRNDAJE

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar nga një foto të vajzave të cilat i ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

-----