Ballina Showbiz Një nënë si Adelina, kaq bukur e ka veshur djalin e saj...

Një nënë si Adelina, kaq bukur e ka veshur djalin e saj sot

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj, të cilin shihet se e ka veshur mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ----
-----