Ballina Showbiz Një nënë me stil si Neca, kaq bukur e ka veshur vajzën...

Një nënë me stil si Neca, kaq bukur e ka veshur vajzën e saj sot

39
SHPËRNDAJE

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, të cilën e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

-----