Ballina Showbiz Një nënë me stil si Adelina, pamja e saj e fundit do...

Një nënë me stil si Adelina, pamja e saj e fundit do t’iu befasojë

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar dy foto në të cilat po duket e veshur tejet me stil./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----