Ballina Lajme nacionale Një nënë i keqtrajtoi fëmijët e saj

Një nënë i keqtrajtoi fëmijët e saj

7
SHPËRNDAJE

 

Është arrestuar një e dyshuar femër, nën dyshimin se e njëjta ka keqtrajtuar tre fëmijët e saj të mitur. Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:00 në rrugën “William Walker”.

Është arrestuar një e dyshuar femër kosovare, nën dyshimin e bazuar se e njëjta ka keqtrajtuar tre fëmijët e saj (të mitur). Me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, bënë të ditur policia e Kosovës në raportin 24-orësh./21Media 

The post Një nënë i keqtrajtoi fëmijët e saj appeared first on RTV21.

-----