Ballina Lajme nacionale Një natë pasi humbi zgjedhjet, Haradinaj bën veprimin që askush nuk e...

Një natë pasi humbi zgjedhjet, Haradinaj bën veprimin që askush nuk e priste

97
SHPËRNDAJE

Dje u mbajten zgjedhjet në vendin tonë.

Pas zgjedhjeve të 6 tetorit, ish-Kryeministri i Kosovës , Ramush Haradinaj pasi kishte humbur zgjedhjet nga kolicioni i formuar i Aleancës për Ardhëmërinë e Kosovës dhe Partisë SocialDemokrate me vetëm 90.571 vota ose 11.54 për qind, ka vizituar Bjeshkët e Sharrit.

Haradinaj ka publikuar foto nga Maja e Njeriut ose Rudokë e Madhe, lartësia e të cilës është 2658 metra mbi nivelin e detit.

“Pamje mahnitëse nga Maja e Njeriut!”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.