Ballina Showbiz Një muaj pas lindjes, Almeda publikon për herë të parë imazhin e...

Një muaj pas lindjes, Almeda publikon për herë të parë imazhin e plotë të djalit

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një muaj më parë ish miss-i shqiptar Almeda Abazi bashku me bashkëshortin, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë të cilin e pagëzuan me emrin Efehan.
Prindërit e rinj kanë preferuar të mos e publikojnë imazhin e vogëlushit duke mos ndarë deri tani portretin e të birit.
Deri sot.
Efehan sot mbush 1 muajsh me mesa duket kjo është një arsye për të  festuar e ndarë me ndjekësit portretin e vogëlushit.
“Një muajsh”- shkruan Almeda në mbishkrimin që shoqëron fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram.
I shtrirë ne gjoksin e mamit dhe me biberonin në gojë, i vogli duket

/Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

#1monthold ❤

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

---- ---- ----
-----